İstanbulda  açık hava düğünü planlaması mı yapıyorsunuz? Kır bahçesi düğün imkânlarıyla sizlere kusursuz bir deneyim sunacak meleksima  Organizasyon ile hayallerinizdeki mutlu anları elde edebileceksiniz. İstanbul  açık hava nikah mekânları arasında dikkat çeken özellikleriyle meleksima  Organizasyon size hayallerinizin de ötesinde fırsatlar sunuyor! Birbirinden özel hizmetler ve çok daha fazlası için detaylara daha yakından bir göz atın!

Kır düğünü, evlilik hayalleri kuran hemen her gelin adayının arzusudur. Ultra lüks bir kır  bahçesinde gerçekleşecek bir kır nikahı da bu hayalin bir parçası olarak düşünülmelidir. İstanbul ’da açık alan düğün salonu olarak kullanılan vseçenekleri sunan meleksima  Organizasyon, lüks ve kalite ihtiyaçlarına ideal çözüm sunar. Üstelik düğün organizasyonu konusunda da beklentilerinizi daima zirveye taşır.

İstanbulda kır bahçesinde  gerçekleşen nikah ve düğün törenleri sayesinde hayallere bir adım yaklaşmak mümkün! Açık hava düğün salonu olarak değerlendirebileceğiniz bu mekanda  sizi bekleyen birbirinden özel imkanlar var. Kır düğün mekanları arasında ön plana çıkan bir mekanda 6,000 metre kare bir  alanı sayesinde açık alan düğün salonu anlayışını bambaşka bir seviyeye taşıyor. Size de bu konfor ve lüksü harika bir açık hava düğün organizasyonu ile yaşamak kalıyor! O halde  nikah ayrıcalıkları için planlamayı yapmaya hemen başlamalısınız!